Hakkımızda

‘’Geçmişten aldığımız güçle geleceğe bakıyoruz’’

Türkiye Otomotiv sektöründe birçok ilke imza atan ve Ülkemizde üretimi imkansız gözü ile bakılan yedek parçaların imalatlarını yaparak sektöre öncülük eden firmamız ‘’Şenay Kardeşler‘’ 1970 yılında 1. Sanayi sitesi 2827 sokakta faaliyetine başlamış olup; 2. Sanayi sitesinde ‘’NASSAN OTOMOTİV‘’ olarak imalatlarına devam etmektedir.

Firmamızda 52 sene önce traktör ve kamyon yedek parça imalatı ile başlanılan bu yolculuğa, son 20 senedir Land Rover ve Defender araç grubu yedek parça imalatına ağırlık vererek, 750 kalem imalatı ile sektörde öncü ve örnek olmaya devam etmekteyiz.

Ayrıca gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda şu andaki ürün sayımızı oldukça güçlü bir şekilde kalıp imalatlarına ağırlık vererek günden güne artırmaktayız.

Ürünlerimiz öncelikle Jandarma, Kara Kuvvetleri ve Emniyet araçlarında kabul görmüş ve ardından aracın doğduğu ülke başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde  kullanılmaya başlamıştır.

Amacımız yüksek kalite ve hızlı üretimden ödün vermeden uygun maliyeti hedefleyerek müşteri isteklerini kendi tecrübemizle bütünleştirerek ve bu alanda üstün hizmet anlayışı ve yenilikçi politikaları koruyarak sektörde daimi başarı sağlamaktır.